0
In Värvikoolitus

Talvine hooaeg

Lõpuks on saabunud karge talveilm ja sel nädalal sajab maha ka säravvalge lumevaip! Külmakraadid toovad välja päikese ja endaga kaasa selged ilmad. Just nüüd on parim aeg teha tassike sooja kakaod ja istuda mugavalt diivanile ning alustada mõne kaua uuendust ootava projekti planeerimist! Olgu selleks vana ja väärikas puhvetkapike, männipuidust kummut nurgas või hoopis kõrgläikeline köögimööbel, mis ootab väikest värskenduskuuri. Värvida, peitsida, õlitada, vahatada, lakkida, dekoreerida? Kuidas ja millega? Arvestades valikute rohkust võib see meil mõnikord silme eest kirjuks võtta ja me ei saa päris täpselt aru, mida siiski kasutada. Olen püüdnud oma soovitused isetegijatele alati lihtsatena hoida ja peamised ideed, millest lähtun on toodete kasutajasõbralikus ja lihtsus, tervise ja keskkonna ohutus ning kvaliteet.

Olen värvikoolitused kokku pannud ja aja jooksul täiustanud nii, et jagada Sinuga inspiratsiooni, nõuandeid ja praktilist teavet selleks, et Saad täieliku enesekindlusega ja teadlikkusega hiljem oma projektidega algust teha! Olenemata, kus linnas kohtume on meil alati koos suurepärane ja omanäoline seltskond, õhkkond kreatiivne ja avatud ning ruum pintsli sahinatest kõlamas.

Talvisel hooajal on tulemas nii traditsioonilisi baaskoolitusi nagu Köögimööbli uuendamine ja Mööbli renoveerimise 101 värvikoolitus kui ka edasijõudnumatele Mööbli kaunistamise 3D tehnikad . Kõige uuem Mööbli ja nipsasjakeste uuendamise 2-päevane kursus alustab juba veebruaris ja toimub Mäetagusel. Kindlasti plaanime kursust korrata ka teistes linnades.

Leiad meid:

27.01 Köögimööbli uuendamise värvikoolitusel Tallinnas

10.02 Mööbli ja nipsasjakeste uuendamise kursusel Mäetagusel I koolituspäev

11.02 Köögimööbli uuendamise värvikoolitusel Tartus

17.02 Mööbli renoveerimise 101 värvikoolitusel Paides

03.03 Köögimööbli uuendamise 101 värvikoolitusel Pärnus

10.03 Mööbli ja nipsasjakeste uuendamise kursusel Mäetagusel II koolituspäev

17.03  Mööbli kaunistamise 3-D tehnikate värvikoolitusel Kilingi-Nõmmel 

Aprilli koolituste kalender on meil vaba ja oleme avatud ka küllakutsetele 🙂

Aasta esimese kuu lõppu planeerisime ka ühe vahva värvikoolituse loosimängu, mis täna hommikul meie Facebooki lehel stardi tegi. Võitja saab TASUTA pääsme ühele meie värvikoolitusele. Loomulikult enda valikul. Osalemise tingimused on lihtsad, tuleb olla või hakata meie Facebooki lehe jälgijaks, jagada postitust oma sõpradega ja anda endast kommentaarides märku! Loosimise võitja kuulutame välja juba 1.veebruaril.

Tuletan veel meelde, et kõigile värvimishuvilistele on meil jaanuarikuu lõpuni e-poes suur soodusmüük e-koolitustele! Hinnad vaid 9,95€! Suurepärane võimalus teha algust värvide ja taaskasutuse imelise maailmaga oma kodust ning seda Sulle sobival ajal.

Jagan Sinuga veel ühte väikest klippi inspiratsiooniks…

Sinu ees on valik värvitoonidest, millega saad meie koolitustel erinevaid värvitehnikaid praktiseerida. Valged, hallid, punased, sinised….ja nende erinevad varjundid  Ja see ei ole kõik sest kogu värvide valik ei mahtunud videosse ära. Kokku ligi 40 erinevat tooni pluss metallik värvid!

Mina olen algava hooaja osas ootusärevuses ja igatsen väga neid põnevaid ja inspireerivaid kohtumisi teiega 🙂

Nautige talve, hoidke end soojas ja olge terved!

Teivi

 

You Might Also Like

2 kommentaari

 • Reply
  merrit.pill
  26. jaan. 2018 at 00:16

  Tere

  Mul oleks selline soov et tuleksite tegema koolitust Võrumaale. Kui suur peaks olema osalejate arv või mis summast alates tulete siia? Ruumid oleks minu poolt.

  • Reply
   Teivi Gabriel
   26. jaan. 2018 at 08:40

   Tere Merrit!

   Kirjutan Teile täpsema info e-mailile 🙂

  Leave a Reply