0

E-Koolitus: Mineraalvärvid 101

17.95

Tõeliselt inspireeriv e-loovkoolitus!

Kirjeldus

Mineraalvärvid 101 e-värvikoolitusel käsitleme mööbli- ja sisustusesemete ettevalmistust värvimiseks, värvimistööd ja erinevaid võimalusi eseme viimistlemiseks. Koolitus sobib hästi neile, kes alles alustavad tutvumist värvide huvitava maailmaga kui ka neile, kes juba varem värvimisega kätt on proovinud. Koolitusel õpime selgeks erinevaid mööblivärvimise tehnikaid modernses võtmes: vanutamine vaha plokkiga, kuiva pintsli tehnika ja freskoga värvimine.

Tutvume erinevate viimistlusvahenditega ja nende koostise ning kasutusalaga.

Võrdleme põgusalt metallik värvide ja mineraalvärvide erinevusi. Tutvustame ja näitame peitsidega (piimavärvi) värvimist ja kasutame metallik värve erinevate tööde kaunistmisel.

Jagame nõuandeid, kuidas šabloonidega värvida ilma, et värv laiali valguks! Lisaks õpetame läbi šabloonide varjutamist ja “ombré” efekti saavutamist.

E-koolitus sisaldab nii praktilisi näiteid videos kui ka teooriat koolitusmaterjalide näol. Koos näidistöödega erinevatest tehnikatest, mida toetavad samm-sammulised juhendid mööbli värvimiseks, ei ole ükski mööbliuuenduse projekt enam liiga keeruline.

E-koolitusel osaleja saab peale tellimuse esitamist ligipääsu koolitusvideole ja koolitusmaterjalidele (korduvalt veebis vaadatav) ja 2-nädalase järeltoe isetegemise projektile.

E-koolituse õppevideo kestvus kokku on 1,5 tundi, mida saad endale sobival ajal korduvalt vaadata.

Tutvu enne e-koolitusel osalemist ka koolitajaga!

Infoks: Peale e-koolituse tellimuse esitamist saadame Sulle 1 tööpäeva jooksul ligipääsu Mineraalvärvid 101 E-koolitusele Sinu poolt märgitud e-posti aadressile.

PS! Kui koolitusinfo Teieni ei jõua, palun kontrollida oma e-maili keskkonna rämpsposti kausta!

PS! E-koolitusega kaasnevad materjalid on kaitstud autoriõigustega, nende kopeerimine, jagamine või muul moel loata kasutamine on keelatud!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “E-Koolitus: Mineraalvärvid 101”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga