0

E-Koolitus: Köögimööbli uuendamine

20.95

Tõeliselt inspireeriv e-loovkoolitus!

Kirjeldus

Köögimööbli uuendamise e-värvikoolitusel käsitleme mööbli- ja sisustusesemete ettevalmistust värvimiseks, värvimistööd ja erinevaid võimalusi eseme viimistlemiseks. Koolitus sobib hästi neile, kes alles alustavad tutvumist värvide huvitava maailmaga kui ka neile, kes juba varem värvimisega kätt on proovinud. Koolitusel õpime selgeks erinevaid mööblivärvimise tehnikaid modernses võtmes: originaalviimistluse vanutamine vaha plokiga & toonitud (vanatatud) värv.

Koolitusel värvime üheskoos ära kaks erinevat ettevalmistust nõudvat kapiust. Fookuses on just erisused köögimööbli värvimisel ja viimistlemisel.

Jagame soovitusi, millist pintslit oma värvitöö jaoks valida ja mida värvimisel meelespidada. Tutvustame erineva tonaalsusega valgeid Fusion tootesarjast ja kasutame neid ka näidisuste värvimisel.

Inspiratsiooniks tutvustame erinevaid võimalusi vanu ja kulunud mööblinuppude redisainimiseks valmisnäidistena. Videos demonstreerime ühe metallist käepideme ja keraamilise kapinupu uuendamist. Õpetame kilemeetodil dekupaaž tehnikat ja freskoga metallik tekstuurset viimistlust looma.

Jagame nõuandeid, kuidas šabloonidega värvida ilma, et värv laiali valguks! Lisaks õpetame läbi šabloonide varjutamist.

E-koolitus sisaldab nii praktilisi näiteid videos kui ka teooriat koolitusmaterjalide näol. Koos näidistöödega erinevatest tehnikatest, mida toetavad samm-sammulised juhendid mööbli värvimiseks, ei ole ükski mööbliuuenduse projekt enam liiga keeruline.

E-koolitusel osaleja saab peale tellimuse esitamist ligipääsu koolitusvideole ja koolitusmaterjalidele (veebis korduvalt vaadatav) ja 2-nädalase järeltoe isetegemise projektile.

E-koolituse õppevideo kestvus kokku on ligikaudu 1,5 tundi, mida saad endale sobival ajal korduvalt vaadata.

Tutvu enne e-koolitusel osalemist ka koolitajaga!

Infoks: Peale e-koolituse tellimuse esitamist saadame Sulle (peale koolituse eest tasumist) 1 tööpäeva jooksul ligipääsu videokoolitusele Sinu poolt märgitud e-posti aadressile.

PS! Kui koolitusinfo Teieni ei jõua, palun kontrollida oma e-maili keskkonna rämpsposti kausta!

PS! E-koolitusega kaasnevad materjalid on kaitstud autoriõigustega, nende kopeerimine, jagamine või muul moel loata kasutamine on keelatud!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “E-Koolitus: Köögimööbli uuendamine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga