0

Taaskasutus on moes! ReDisain

Sinu parim valik Mineraalvärvid

Tutvu meie loominguga Portfoolio

Retro Stuudio

Värvi & taaskasutushuviliste kodukujundajate loomestuudio. 

Olgu Sinu uuendusprojektiks karniiside ja nikerdustega renessansiaegne puhvetkapp, modernne lamineeritud köögimööbel või nõukogudeaegne kõrgläikeline sektsioonkapp…anname Sulle parimad soovitused, nõuanded ja praktilised oskused eseme värskendamiseks värviga, kaunistamiseks erinevate tehnikatega või ennistamiseks viimistlusvahenditega meie inspireerivatel loovkoolitustel.

Oleme Fusion™ Mineral Paint brändi toodete ametlik esindaja Eestis ja kasutame värvikoolitustel ainult parima kvaliteediga tervisesõbralike mööblivärve, dekoreerimis-ja viimistlusvahendeid. Teeme koostööd Fusion mineraalvärvide edasimüüjatega ja pakume värvikoolitustel osalejatele võimalust koolituse järgselt soodsamalt värve soetada.

Meie loomestuudiost saavad alguse paljud vana- ja kasutatud mööbli uuendamise projektid! Ja mitte ainult! Taaskasutame ka uue aja sisustust ja redisainime kõike, mis väljakutset pakub!

Retro Stuudio tegevuse süda ja hing on meie Blogi! Jagame blogis inspireerivaid mööbli uuendusi, samm-sammulisi õpetusi, kasulikke nõuandeid ja soovitusi mööbli taaskasutamiseks. Lubame, et õpime ja oleme pidevas arnegus, et Sulle huvitavaid ideid ja läbiproovitud tehnikaid jagada!

Taaskasutuse populariseerimiseks Eestis laiemalt teeme koostööd Eesti ReDisain MTÜ-ga ja Sõbralt Sõbrale heategevusliku kasutatud kodukaupade poeketiga. Koolitushooajal anname endast parima, et jõuda kõigi värvihuvilisteni ka väiksemates linnades, et ükski mööbli uus elu tulemata ei jääks!

Soovime olla heaks kaaslaseks ja teejuhiks “vana taaselustamisel” või “uue redisainimisel” Sinu kodus!

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade

 

No Comments

Leave a Reply