0
In Retro Stuudio uudised

Tones for Tots™

Meil on Retro Stuudioga ülimalt hea meel Teile tutvustada kohe-kohe kogu maailmas turule jõudvaid Fusion Tones for Tots™ mööblivärve. Mis kõige parem, need saabuvad ka meie isetegijate rõõmuks Retro Stuudiosse. Tootja poolne müügi stardi kuupäev on 28.mai, seega on meilgi lootust juuni alguseks oma lastetoa sisutuse uuendamise projektidega algust teha! See tähendab, et tark alustab juba varakult planeerimist 🙂 Valida on seitsme imearmsa lastetoa disainer värvi vahel, mis ei tee valikut absoluutselt lihtsaks. Igaüks neist toonidest on võluv ja erakordne oma lihtsuses kuid siiski usun, et iga isetegija leiab oma pisikese lapse jaoks piisavalt personaalse lahenduse. Küll aga tasub olla kärme sest esimene partii värve on piiratud 🙂 Usume, et need rõõmu täis värvipotid on ideaalsed loomaks oma pisikestele taevalikke lastetubasid.

Seitse Tones for Tots™ disainer värvi on inspireeritud läbi aegade lemmikutest laste luuletustest. Me teame, et need inspireerivad ka Sind! Nii nagu kõik teised Fusion™ värvid on ka Tones for Tots™ lastetoa värvid null VOC sisaldusega, vajavad minimaalset pinna ettevalmistust ning sisaldavad pealislakki.

Küll aga ei ole need värvid mõeldud selliste mänguasjade värvimiseks, mida lapsed kipuvad suhu panema. Täpsemat informatsiooni leiab selle kohta toote ohutuskaartidelt, loomulikult võid oma küsimustega ka otse Retro Stuudio poole pöörduda.

Kõigi nende tegutsemisaastate jooksul on Fusion™ soovinud arendada välja värvi, mis oma koostiselt oleks tõeliselt null VOC sisaldusega ja mittetoksiline. Tänaseks on nad selle saavutanud ohverdamata värvide kvaliteeti ja vastupidavust. Fusion™ on tõesti oma klassi parim värv, millel on keskkonnasõbralik ja tervise teadlik koostis.

Imikud ja väikelapsed on vastuvõtlikumad tervise riskidele, mida on seostatud VOC-ga. Meie värv on pliivaba, pfalaatide vaba, ei sisalda formaldehüüdi, ammoniaaki, on lõhnatu ja null VOC sisaldusega.

Fusion™ hoolib sinust ja sinu pere pisematest. Meie Tones for Tots kollektsioon vastav mänguasjade ohutuse standarditele Põhja -Ameerikas ja Euroopas , samuti ASTM D4236 LHAMA ohutuse märgistamise nõuetele.

Toote ohutusalase info leiad siit!

Kindlasti tutvu lähemalt Tones for Tots seitsme disainer värviga siin.

Ja nüüd ruttu vanaema juurde keldrisse oma lapsepõlvest pärit lastetoa mööblit otsima, mis juba ootab tolmukatte alt päästmist ja uut elu!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply