0
In Retro Stuudio uudised

Blogi

Retro Stuudio Blogi on selle kodulehekülje süda ja hing! Siit leiad inspireerivaid vana-ja antiikmööbli uuendusi, Step-by-Step õpetusi, mööbli (re)disainimise nippe, lugusid ja ideid loomeettevõtte juhtmisest ning pajatusi antiikmööbli aarete jahist.

Meie blogi postituste keskmes on Fusion™  Mineral Paint värvid, viimistlus- ja töövahendid- soovime olla Teile, isetegijatele, heaks nõuandjaks ja suunajaks Teie unistuste projektide (re)disainimisel. Usume ütluse “Hea ettevalmistus on pool võitu!” paikapidavusse, seepärast oleme võtnud enestele südameasjaks tutvustada parimal võimalikul moel Fusion värvide kasutamist ja eripärasid erinevate projektidega. Olgu sinu projektiks vana nõukogudeaegne vineerist laste tool, karniiside ja nikerdustega renessansiaegne puhvetkapp või 1960.ndate Skandinaavia voolujooneline kummut- iga mööblieseme uuendamiseks on omad võtted, värvid, töö-ja viimistlusvahendid. Fusion iga võimatuid projekte ei ole olemas, ainult taevas on meie inspiratsiooni piiriks!

Loodame, et suudame olla Sulle heaks kaaslaseks ja teejuhiks “retro taaselustamisel” Sinu kodus! Isetegemine ja retro on elustiil.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply