0
In Retro Stuudio uudised

Penney & Co kollektsioon

Meil on Retro Stuudioga ülimalt hea meel Teile tutvustada kohe-kohe Eestis turule jõudvaid Fusion™ disainer kollektsiooni mööblivärve Michael Penney´lt. Valida on seitsme imekauni disainer värvi vahel, millest igaüks on ehe oma pastelselt mahedas personaalsuses. Esimene partii mööblivärve on limiteeritud, seega tark alustab juba varakult planeerimist ja broneerib oma lemmikvärvi enne teisi 🙂

Michael Penney on tuntud oma talendikuse poolest luua tõeliselt kauneid ja värviküllaseid ent maitsekaid ruume sisekujunduses. Michael on väga edukas dekoraator ja stilist, lisaks oli ta ajakirja House and Home Magazine ja Style At Home Magazine toimetaja. Endine disainer SaraEh Richardson Design´is, bloggija lehel michaelpenneystyle.com, ja omab erinevaid kauplusi : Penney & Co, Pineapple Street ja Sweet Violet.

Nii nagu kõik teised Fusion™ värvid on ka Michael Penney disainer kollektsiooni mööblivärvid null VOC sisaldusega, kemikaalide vabad, praktiliselt lõhnatud, vee-ja plekikindlad, vajavad minimaalset pinna ettevalmistust ning värvid ei vaja kinnistamiseks ei vaha ega ka lakki. Fusion™ on tõesti oma klassi parim värv, millel on keskkonnasõbralik ja tervise teadlik koostis.

Tutvu parimate mööblivärvidega kodukujunduses!

Seaside-collage1

Seaside

“Seaside” mööblivärvi nimi juba kõneleb tema enda eest! See on tõeliselt sügav ja rikkalik ent mahe ranniku sinine. Sobib kontrasti looma sisekujundusesse üksinda või teiste neutraalsete toonidega. Kujutle…valged merekarbid, liivarannad ja sügav sinine ookean- see on täiuslik trio!

Linen-collage

Linen

Kaunilt soe ja neutraalne hallikas-pruun. Linen mööblivärv võib tunduda nii antiikne kui ka modernne olenevalt kasutatud mööblivärvimise tehnikast. Nii või teisiti on tegemist värvitooniga, mis toob ruumi soojuse ja pentsiku mugavuse.

Lilypond-collage2

Lily Pond

Lily Pond meenutab liiljaid rahulikus tiigis. See tõeliselt rahulik roheline on ideaalne lisamaks ruumi elegantset särtsakust olemata ülepingutatud. Sobib suurepäraselt soojade neutraalsete toonide ja sinistega.

Picket-Fence-Collage

Picket Fence

Armas säravvalge, Picket Fence on sobiv värv iga ruumi jaoks kuhu soovid valgust juurde luua.

Soapstone-collage1

Soapstone

Kõigi lemmik sügav hall, Soapstone on üks neist värvidest, mis täiesti sõltuvuses enda ümbrusest. Sellele lisatud õrnad lillakad alatoonid mängivad muutuvas valguses värvidega enneolematul moel.

Pebble

Pebble

Soe, ent siiski pilkepüüdev hall, Pebble on hea värv eraldiseisvana. Siiski sobitub hästi ka kõigi teiste soojade toonidega.

Heirloom-collage1

Heirloom

Midagi laenatut, midagi sinist. Heirloom on hubane vintage sinine, mis on ideaalne andmaks pisut armastust vanale ja kulunud mööblile!

Alusta oma projekti planeerimist juba täna! 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply