0
In Retro Stuudio uudised/ Värvikoolitus

Mööbli värvimise e-koolitused

Meil on Suur rõõm teatada, et nüüd on Sul suurepärane võimalus õppida mööblit värvima kodust lahkumata!

Jah, just nimelt! Lisasime meie e-poodi Eesti esimese mööbli värvimise e-koolituse. Tegemist on baaskoolitusega, mille läbimisel omandad esmased teadmised mineraalvärvide ja viimistlusvahendite koostisest ja kasutusalast. Jagame nõuandeid ja nippe, kuidas ise oma kodus efektiivsemalt ja lõbusamalt mööbli uuendada. Loomulikult ka inspiratsiooni maitsekalt uuendatud mööbliesemetest 🙂

Juba üsna pea lisame baaskoolitusele juurde e-versioonis Köögimööbli uuendamise värvikoolituse ja Mineraalvärvide Meistriklassi!

Nüüdseks on meil isetegijatele saadaval ka Köögimööbli uuendamise e-värvikoolitus.

See on väga hea võimalus alustada tutvumist dekoratiiv värvimise ja mööbli taaskasutuse imelise maailmaga ilma kodust lahkumata. Mugavalt Sulle sobivas kohas, ajal ja vormis! Sellest hoolimata ootame alati ka e-koolituse läbinuid meie jätkukoolitustele kõigis Eestis paigus!

Mineraalvärvid 101 e-värvikoolitusel käsitleme mööbli- ja sisustusesemete ettevalmistust värvimiseks, värvimistööd ja erinevaid võimalusi eseme viimistlemiseks. Koolitus sobib hästi neile, kes alles alustavad tutvumist värvide huvitava maailmaga kui ka neile, kes juba varem värvimisega kätt on proovinud. Koolitusel õpime selgeks erinevaid mööblivärvimise tehnikaid modernses võtmes: vanutamine vaha plokkiga, kuiva pintsli tehnika ja freskoga värvimine.

Tutvume erinevate viimistlusvahenditega ja nende koostise ning kasutusalaga.

Võrdleme põgusalt metallik värvide ja mineraalvärvide erinevusi. Tutvustame ja näitame peitsidega (piimavärvi) värvimist ja kasutame metallik värve erinevate tööde kaunistmisel.

Jagame nõuandeid, kuidas šabloonidega värvida ilma, et värv laiali valguks! Lisaks õpetame läbi šabloonide varjutamist ja “ombré” efekti saavutamist.

E-koolitus sisaldab nii praktilisi näiteid videos kui ka teooriat koolitusmaterjalide näol. Koos näidistöödega erinevatest tehnikatest, mida toetavad samm-sammulised juhendid mööbli värvimiseks, ei ole ükski mööbliuuenduse projekt enam liiga keeruline.

E-koolitusel osaleja saab peale tellimuse esitamist ligipääsu koolitusvideole ja koolitusmaterjalidele (allalaetav), 2-nädalase järeltoe isetegemise projektile ja 10%-lise sooduskupongi järgmisele värviostule Retro Stuudio e-poest!

E-koolituse õppevideo kestvus kokku on 1,5 tundi, mida saad endale sobival ajal korduvalt vaadata.

Tutvu enne e-koolitusel osalemist ka koolitajaga!

Valiku värvikoolitustest üle Eesti ja e-koolituse leiad meie e-poest.

Ja loomulikult oleme avatud Sinu ettepanekutele!

Soovid Retro Stuudiot oma kodulinna, töötuppa või miks mitte koju koolitama?

Võta meiega julgesti ühendust 🙂

Värvimiseni…

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply