0
In Retro Stuudio uudised

Mineva aasta parimad hetked…

Jälle on möödumas üks toimekas aastaring ja algab ootusterohke uus, mil anname unistustele taas võimaluse täitumiseks. Võtame vana aasta kokku ja heidame pilgu vahvatele kohtumistele, silmapaistvatele töödele ja kogetud emotsioonidele.

Tõenäoliselt on see üks esimesi kordi, kus avan ka ennast Retro Stuudio telgitagustest ja kirjutan asjadest, mis mulle päriselt korda lähevad. Olles ise aasta viimaste kuude jooksul muutuste laineharjal ja pidevas rähklemises, et tulevasel aastal täiesti uus kaubamärk ja tootesari lansseerida siis aega mõtisklemiseks on jäänud vähe. Ja nii nagu paljudel teistel, kes analoogses olukorras ja töö vähesuse üle kurta ei saa, vajan ma lihtsalt puhkust. Minu puhkuseks sai praegusel juhul siin, Retro Stuudio blogis, tagasivaate kirjutamine. Keskendumine eelkõige headele asjadele ja inimestele, kellega on mul olnud rõõm kohtuda (ja taaskohtuda).

Olen varemgi kirjutanud ja maininud, et kodusisustuse päästmine ja uuele elule aitamine on mulle südamelähedane. Hobi, töö ja kirg- koondatud kõik ühe katuse alla. On aga veel ainult üks asi, mis mööbli värskendamisest veel parem on! Jah, need on värvikad kohtumised koolitustel. Ma lausa naudin neid väljakutseid, kui järjekordsel laupäeval mõnes Eesti linnas kohtun täiesti erineva seltskonnaga. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu siis ükski grupp ei ole seni sarnanenud teisele. Need kogemused, mis osalejad õpiruumi toovad, rikastavad nii mind ennast juhendaja rollis kui igat usinat õppjat. Ja siit nimekirjast ei jää välja ka “puhta lehena” värvipisikut saama tulnud. Võin isegi öelda, et mida dünaamilisem on grupp, seda põnevam ja suurem väljakutse on see minule olnud. Kes, mind juba tunnevad siis teavad, et huumor käib hea seltskonna juurde.

Võin kõlada kuidagi imalalt kuid tõesti, läbi nende kohtumiste, on saanud minu eesmärgiks tõsimeeli istutada igaühesse see väike isetegemise ja mööbli värskendamise pisik. Ja ma pean tunnistama, et sooviksin Sinu tegemistest teada ka peale koolitust. Me räägime ja jagame vähe head, mina kaasaarvatud. Küll aga oleks tore rohkem tunnustada isetegijaid ja nende töid 🙂 Võin saladuskatte all öelda, et minu parimaks inspiratsiooni allikaks on olnud just värvikoolitustel osalejate tööd. Need üllatuslikud värvikombinatsioonid, detailideni täiustatud kaunistused, tehniline täpsus ja veatud tehnikad….Loovusel ei ole piire ja end vabaks lastes, võivad imelised asjad sündida. Ära unusta, et Sa võid ka iseennast üllatada.

Väike meenutus siia juurde…

See emotsioonidest tulvil jutuke ei ole aga hüvastijätt. Uuel aastal jätkame ikka uue hooga. Alustame värvikoolituste hooajaga kohe jaanuarikuu lõpus. Lähinädala jooksul saab täpsem info tulevaste koolituste kohta meie koduleheküljele üles. Küll mainin kohe ära, et seoses uue kaubamärgi turule saabumisega nihkub ka Retro Stuudio koolituste sisulise osa fookus. Tõenäoliselt jääb see varakevadisele ajale. Seega, kui Sa tead, et mõni kindel koolitus Sind kõnetab siis märgi ennast osalejaks ja kasuta võimalus ära 🙂 Kuupäevadest nii palju, et 27.01 oleme Köögimööbli uuendamise värvikoolitusega Tallinnas ja koolitame Varn`as , 11.02 jõuame sama koolitusega Tartusse (jah, ma tean, et lõpuks ometi). 17. veebruaril oleme mööbli renoveerimise baaskoolitusega Kesk-Eestis Paides ja meid võõrustab Paide Pööning. Kevade hakul (3.03) tuleme ka Pärnusse ja koolituseks Köögimööbli uuendamine. Põhiosas ei tohiks meie kava muutuda, küll aga võib oodata lisa 🙂

Sellel aastal leiad meie blogist veel ühe mööbli värvimise õpetuse. Mõned nädalapäevad tagasi värskendasin ühte käsitööna valminud laminaat kapikest, mis oma rohelises- sinepikollases rüüs enam mu vanemate kodule silmailu ei pakkunud. Ja muidugi, ühe jõuluteemalise isetegemise videoõpetuse teeme veel enne jõulude saabumist ära, et ikka pühaderõõmu üheskoos jagada!

Sulle hea lugeja soovin aga rahulikku ja mõnusat jõuluootust!

Toredaid & väärtuslikke hetki pere, sõprade ja lähedaste seltsis 🙂

Teivi

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply