0
In Retro Stuudio uudised

32 Uut Värviretsepti Isetegijatele

Meil on suur rõõm anda teada, et nüüd on mööbli värvimise gurmaanidele suurepärane võimalus ise värve kokku segada. Luua veel lisaks 53-le Fusion™ värvile 32 kaunist ja enneolematut tooni! Oleme selle Sinu jaoks väga lihtsaks teinud retseptidega, kus on erinevate värvide kokku segamiseks vastavad koguste vahekorrad. Näiteks: loomaks ise õrnroosat pastelset värvi sega kokku 1 osa Fort York Red (punast) ja 5 osa Picket Fence (valget), saad vajaliku koguse välja arvutada imelihtsalt. Näitena 1/5-le võib koguselt olla 10 ml punast & 50 ml valget või 20 ml punast ja 100 ml valget. Oma tõelise lemmikvärvi loomiseks on Sul vaja retseptides toodud värve ja väikest mõõtühikutega anumat!

Kes veel ei tea siis kõik Fusion™ mööblivärvid on null VOC sisaldusega, kemikaalide vabad, praktiliselt lõhnatud, vee-ja plekikindlad, vajavad minimaalset pinna ettevalmistust ning värvid ei vaja kinnistamiseks ei vaha ega ka lakki. Fusion™ on tõesti oma klassi parim värv, millel on keskkonnasõbralik ja tervise teadlik koostis. Tõenäoliselt parimad värvid kodukujunduse fännidest isetegijatele!

Fusion™  värvidega võid värvida mööblit (ka niisketes ruumides), seinu, välimööblit, uksi, aknaraame, metalli, klaasi, savi, plastikut…nimeta ainult!

Inspiratsiooniks…

fusion-custom-blends-table-chairs-4 fusion-custom-blends-table-chairs-5 fusion-custom-blends-table-chairs-6 fusion-custom-blends-table-chairs-7 fusion-custom-blends-table-chairs-8 fusion-custom-blends-table-chairs-9 fusion-custom-blends-table-chairs-10

Kõik 32 värviretsepti  värvi leiad siit…

fusion-custom-blends-1 fusion-custom-blends-2 fusion-custom-blends-3 fusion-custom-blends-4 fusion-custom-blends-5 fusion-custom-blends-6 fusion-custom-blends-7 fusion-custom-blends-8 fusion-custom-blends-9 fusion-custom-blends-10 fusion-custom-blends-11 fusion-custom-blends-12 fusion-custom-blends-13 fusion-custom-blends-14 fusion-custom-blends-15 fusion-custom-blends-16 fusion-custom-blends-17 fusion-custom-blends-18 fusion-custom-blends-19 fusion-custom-blends-20 fusion-custom-blends-21 fusion-custom-blends-22 fusion-custom-blends-23 fusion-custom-blends-24 fusion-custom-blends-25 fusion-custom-blends-26 fusion-custom-blends-27 fusion-custom-blends-28 fusion-custom-blends-29 fusion-custom-blends-30 fusion-custom-blends-31 fusion-custom-blends-32

Suures formaadis retseptid leiad meie värviretseptide menüüst!

Julgust katsetamisel! Retseptid ees ei saa sa eksida 🙂

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply