0
In Retro Stuudio kampaaniad/ Sõbralt Sõbrale näidisuuendused

Taaskasutuskampaania Sõbralt Sõbrale kauplustes üle Eesti

Meil on Sulle hea meel teatada, et veel enne sügise tulekut oleme Sinu jaoks ettevalmistanud ühe toreda sooduskampaania koos Sõbralt Sõbrale kauplustega.

Kuidas Sõbralt Sõbrale, sotsiaalse ettevõttena, ühendab andja ja saaja rõõmu ning toetab keerulises olukorras olevaid perekondi ja lapsi, saad lugeda täpselt siit.

Teadupärast toob sügise saabumine paljudes peredes kaasa kuhjaga lisakulutusi. Kellel vaja lapsed 1. septembril kooliteele saata või hoopis lasteaeda lustima. Tavapäraselt on peale suve mõnel põnnil hakanud tossud pigistama ja teisel püksid lühikeseks jäänud. Sarnaselt võib juhtuda, et väikelaps on nõudlikuks preiliks saamas ja vajab oma tuppa juba peeglikapikest või koolilaps korralikku kirjutuslauda, mille taga oma esimesi kirjatükke teha. Kõik see eeldab üldjuhul suuri väljaminekuid.

Seepärast anname oma väikese panuse, et sügis ikka rõõmsates toonides igaüheni jõuaks. Taaskasutus on moes! See on kindel 🙂 Kasutatud ja vana mööbli värvidega värskendamine annab Sulle võimaluse väga väheste vahenditega soetatud esemed uueks muuta. Iga laps võib oma inspiratsiooni ratta keerlema lükata ja soovida ükskõik, millist lastetuba sest vanemad ei pea muretsema, kas selle täide suudavad viia! See kehtib ka muidugi kõigi isetegemise ja kodukujundamise huviliste naiste kohta 🙂

Tähelepanu-Valmis olla-Start!

7.-31. august saad osa Taaskasutuskampaaniast, mille raames on Sulle kõik mööbli uuendamiseks lausa -15% soodsam!

Kuidas soodustust saada?

Osta kampaaniaperioodil ühest 17-nest Sõbralt Sõbrale kauplusest taaskasutuseks mõni mööbliese. Näiteks tool, taburet, diivanilaud, seinariiul jm (sisustuselemendid nagu küünlajalg, pildiraam, öölamp mööbliesemena ei lähe arvesse). Tee ostutšekist pilt ja saada see sooduskupongi saamiseks e-posti aadressil info@retrostuudio.ee . Seejärel saadame Sulle personaalse kupongikoodi, mille saad aktiveerida Retro Stuudio e-poes  (ostukorvi lehel) värviostu sooritades. Nii saad oma kauaplaneeritud mööbliuuendused veel soojade ilmade saatel ära teha!

Millele allahindlus kehtib?

Kõik täishinnaga tooted saad kampaania korras -15% soodsamalt. Oleme mõelnud ka neile, kes alles alustavad tutvumist värvide ja mööbli taaskasutuseks uuendamise vahva maailmaga. Seepärast saad taaskasutuskampaania raames ka e-koolitused -15%-lise allahindlusega 🙂

 

Kui kaua ostutšekkide alusel sooduskuponge jagatakse?

Kampaania algab 7. augustil ja lõppeb 31. augustil, sel perioodil Sõbralt Sõbrale kauplustest ostetud mööblieseme ostutšekkide eest saad oma sooduskupongi lunastada kuni 08. september. Kui külastad augustikuu viimasel päeval mõnda toredat Sõbralt Sõbrale kauplust ja leiad sealt ägeda mööblieseme, mille soovid uuele elule aidata siis jõuad veel enne nädala möödumist seda teha.

Ostutšekki saatmine…

Ära mureste! Pildi tšekkist võid teha oma telefoni, fotokaameraga või isegi sülearvuti kaameraga. Lae see oma e-kirja manusesse ja pane meie poole teele aadressil info@retrostuudio.ee, hiljemalt 1 tööpäeva jooksul saadame Sulle vastuskirja kogu vajaliku infoga.

Ja see ei ole veel kõik!

Kõigi kampaanias osalenute vahel loosime välja ühe värvikoolituse 🙂 Võitja saab ise valida, kas tuleb ja kohtub meiega algaval koolitushooajal mõnes Eesti linnas või saab valida enda äranägemise järgi võiduks e-koolituse meie e-poest! Loosimine ja võitja teavitamine toimub 8. septembril, kui kõik soovijad on jõudnud oma värviostu sooritada.

Kaunist suve jätku & värvimiseni…

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply