0
In Retro Stuudio kampaaniad

Suvekampaania & puhkus

Head värvihuvilised!

Meil on Sulle mitu olulist teadaannet 🙂

Tee oma värviostud juba sel sel nädalal, 17.07-24.07 viibib Retro Stuudio suvepuhkusel. Vajadusel saadame välja ka tellitud kaupa kuid seda väikese viivitusega.

Veel enne puhkusele minekut teeme ühe ägeda kampaania 10-15-20. Jah, need numbrid viitavad soodustustele meie e-poes 🙂

Seekord ei ole Sul tarvis eraldi sooduskoodi vaid kampaanias osalevad tooted on juba Sinu jaoks allahinnatud. Oluline on veel teada, et soodsamalt ostelda saad täna, homme, neljapäev ja reede (11.07-15.07). Ikka selleks, et suvised taaskasutusprojektid kõik enne sügise tulekut tehtud saaks!

Ja nüüd tutvustame, mille e-poest mõneks päevaks ilusate hindadega leida võid 🙂

-10% Ale´ga leiad meie e-poest toonimiseks ja vanandamiseks Espresso ja Musta mööblivaha, glasuurimiseks Antiikse ja Läbipaistva Glasuuri ning tekstuursete viimistluste loomiseks Fresko.

Salvrätiku tehnikaks ja piltide ülekandmiseks  Dekupaaž ja Transfeer Geeli.

 

-15%-lise allahindlusega saad täiendada oma teadmisi ja praktilisi oskusi meie e-värvikoolitustel. Esimene neist, Mineraalvärvid 101 värvikoolitus, keskendub mööbli värvimise baastehnikatele ja lihtsamatele nippidele, kuidas ise kodus sisustust uuendada.

Teisel, Köögimööbli uuendamise värvikoolitusel, on fookuses just erisused köögimööbli värvimisel ja viimistlemisel.

Mõlemad e-koolitused sobivad läbimiseks nii neile, kes alles alustavad tutvumist värvide imelise maailmaga kui ka neile, kes on juba varem värvimisega kätt proovinud!

Kõige suurema soodustuse teeme Tones for Tots lastetoa kollektsiooni suurtele (500 ml) värvidele. Ideaalsed värvid pisikeste põnnide tubadesse rõõmu toomisel kui ka mõjusalt mahedad teistes ruumides. Pastelne roosa ja lavendel romantilises magamistoas või hoopis rahustav järvesinine merestiilis kujundatud verandal.

Kõik see Sulle selleks, et leiaksid aega värvimiseks! Teadupärast on ju värvimine hingele hea 😉

Ja loomulikult leidke suvel isetegemise kõrvalt aega puhkamiseks, päikese, perekonna ja hea seltskonna nautimiseks!

Värvilisi, päikselisi ja palavaid hetki soovides,

Teivi

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply