0

ReDisain Sõbralt Sõbrale kauplustes

“Taaskasutus on moes!”

Vana ja kasutatud mööbli teisele ringile saatmine ja peale väikest värskenduskuuri uuesti kasutamine- see ei ole mitte ainult kasvav trend vaid elustiil!

Me ei viska aegunäinud mööblit enam nii kergekäeliselt ära. Vastupidi, oskame näha potentsiaali ka pisut ajahambast puretud, kriimustatud ja katkises esemes! Osade isetegijate jaoks pakub enam hasarti just nimelt väga kehvas seisukorras mööbli uuele elule aitamine. Mida lootusetum on projekt, seda suurem sära on mööblivuntsija silmis. See tunne, kui erinevad värvikombinatsioonid silme eest pildi mustaks võtavad ja peopesad higistama hakkavad soovist käe pintsli järele haarata. Nali naljaks kuid need viimased nähud on tõesti reaalselt eksiteerivad. Igaühel on võimalus oma koju redisainida enda maitse järgi sobivat mööblit ja sisustust. Kes sellest küll tahaks ära öelda?

Lisaks on see isetegija jaoks palju odavam kui “uue” ostmine. Paraku ei ole tänapäeva masstoodangu mööbel enam sellisel tasemel, mis varem. Nii nagu ennist ka juba kirjutasin on see ühelt poolt ka elustiili, põhimõtete ja valikute küsimus. Ja Eesti naine on väga eneseteadlik selles osas! Hoiame üheskoos keskkonda tekitades vähem jäätmeid, vähendades oma ökoloogilist jalajälge ja boikoteerides masstootmisest tuleva mööbli suurt tarbimist. Miks küll? Usun heatahtlikult, et me hoolime!

Selle pika sissejuhatuse lõpetuseks esitleme Teile nüüd uuendatud näidistöid Sõbralt Sõbrale kauplustes üle Eesti! Sul on peagi võimalus suuremates linnades tutvuda, milline näeb välja üks värviuuenduse saanud mööbliese. Missugune on see palju räägitud “mööbli uus elu”! Katsuda ja lähemalt uurida, kuidas erinevad mööblivärvimise tehnikad tegelikult välja näevad. Loodetavasti suudame Sind ka julgustada ja inspireerida isegi vana mööblit värvidega värskendama 🙂

Tänaseks oleme jõudnud näidistööd toimetada 5 kauplusesse. Kõigist tehtud uuendustest valmivad ka postitused, kus kirjutame täpselt lahti kogu mööbli taaskasutuseks tehtud sammud. Ja need leiad lingitult just sellelt lehelt.

Miks just Sõbralt Sõbrale kauplused? Tegemist on on sotsiaalse ettevõttega, mis ühendab andja ja saaja rõõmu. Nende põhiväärtusteks on hoolimine, usaldus, rahulolu, pidev areng. Ise ütlevad nad nii: “Me tahame väärtustada inimesi ja hoolida neist just sellistena, nagu nad on. Tahame luua usaldusväärse keskkonna, kuhu iga klient tahab tagasi tulla.” Lisaks on kauplustes suurepärane valik taskukohase hinnaga kasutatud mööblit ja sisustuskaupa, millele mineraalvärvidega kergesti uue elu saad anda!

Tallinnas

Magistrali keskuses: Sõpruse pst 201/203

Õrnalt valge värviuuendusega öökapike

Kapikese uueks saamise lugu on blogis lugemiseks juba üleval!

Sõbralt Sõbrale kauplus: Mustamäe tee 8

Söehall redisain toolile ja laual, vasekarva detailidega

Selle mööbliuuenduse projekti valmimise kirjeldus leiad siit lingilt!

Rakveres

Kroonikeskuses: Ferdinand Gustav Adoffi 11

Õrnroosa vintage stiilis uuendatud öökapike, mis on täis üllatusi…

Romantiliselt õrnroosa öökapi uuendusprojekti valmimise kirjeldus ilmub peagi ja siit leiad lingi….

Tartus

Jõe keskuses: Sõbra 58

Redisainitud tammepuust telefonipink ja tekstiilkattega tool- töökäik värviuuendusest videos

Viljandi

Kauplus: Kauba 4

Kreemise cappucino tooni uuenduse saanud männipuidust öökapike.

Värvikate elamusteni…