0

Portfoolio

Mul on hea meel tervitada Sind siin ajastuhõngulises, pisut värvises kuid 100% looduslikus taaskasutus maailmas, kus valmivad käsitsi värvitud ja (re)disainitud vana mööbel.

Osa meie loomingust on soetamiseks saadaval Eesti ReDisain e-poes! 

Mereteemaline Kriiditahvel

Inspireerituna mere külmast, ent puhtast ja selgest koloriidist, on saanud värvi uuenduse 1960.ndate aastate Belgiast pärinev kohvilaudade miniset. Kasutatud Michael Penney disainer kollektsiooni värvi Heirloom ja autori originaalvärvi Casementist. Lauad on kergelt vanutatud ning laudade tööpinnad töödeldud Fusion Tough Coat´iga. Detailidele ja nurkadele on antud efekti Fusion Gilding Paste-ga (metallik hõbe). Disainimisel kasutatud vahendid on keemiavabad ja tervise teadliku koostisega. Kõige suurema laua möödud 56 cm x 36 cm x h 50 cm. Nüüd saadaval Toila Sadamasalongis! MÜÜDUD!

Kohvilaudade miniset.

Kohvilaudade miniset kollaaz.

Valgusküllane suvepäev, kergelt jahe tuulebriis ja päikeses sätendavad liivaterad- inspireerisid meid disainima just sellise Belgist pärineva 1960.ndate Veiniriiuli. Värvimisel kasutatud Fusion Laurentien tooni, kaunistus Casement ja Tinting Kit Gold. Veiniriiul on töödeldud üle Fusion Tough Coatiga. Mõõdud 43 cm x 22 cm x h 52 cm. Mahutab kenasti 6 tavamõõdus veinipudelit ja kuus veinipokaali. Ideaalne kaaslane Sinu suvemaja verandale või välikööki. Nüüd saadaval Toila Sadamasalongis! Huvi korral võta meiega julgesti ühendust! 🙂

Veiniriiul kollaaz.

See 1960.ndate Hollandist pärinev elegantselt voolujooneline lauake on (re)disainitud taaselustades maalähedust ja rustikaalsust. Lauakese jalad on värvitud originaalvärviga Casementist ja Bedfordist, mis on kergelt vanutatud. Vintage lauake on töödeldud mesilasvahaga (100% naturaalne toode, koosneb mesilasvahast ja kanepiõlist). Mõõdud: 38 cm x 29 cm x h 47 cm. Hind 72 €. Praktiline ja täiesti keemiavabalt uuendatud diivani…kohvi- või serveermislauake Sinu koju! Lauke sai meie auhinnamängu võitjale Retro Stuudio suve loosis!

Vintage lauake

Lauakese kollaaz

Uue kuue on endale saanud 1960.ndatest pärinev Ajalehehoidja, mis sobitub kenasti nii modernse diivani kui ka vintage sohva kõrvale Sinu lemmik lugemisvara väärikalt hoiustama. See multifunktsionaalne lugemisvarahoidja on saanud kahe värvi vanutamise Bedfordist ja Ash toonist, kullatud detailid ja pärlmutter kohrutatud (kõrgendatud efektiga) ornamendi enda mõlemale küljele! Mõõdud: 23 cm x 42 cm x h 45 cm. Hind 42 eurot. Tõeliselt väärikas ja elegantne “kodu” Sinu lemmik raamatutele, ajakirjadele ja ajalehtedele!

Ajalehehoidja uuendusest loe siit!

13445481_580429945471381_5580509176299185745_n

Vintage seinapilt kohrutatud pärlmutter kirjaga, pildiraam värvitud Laurentien tooni ja kullatud Pale Goldiga, viimistletud 100% naturaalse Mesilasvahaga. Mõõdud 22,5 cm x 17,5 cm. Hind 12 €. Võimalik kinnitada nii seinale kui kasutada laual! MÜÜDUD!

Romantic wall art

Abstraktne seinapilt kohrutatud pärlmutter ornamendiga. Pildiraamil kulla ja Casement valge vanutus, viimistletud 100% naturaalse Mesilasvahaga. Mõõdud 22,5 cm x 17,5 cm. Hind 12 €. Võimalik kinnitada nii seinale kui kasutada laual!

Seinapilt vintage white

Abstraktne seinapilt kohrutatud pärlmutter ornamendiga. Pildiraamil kulla ja Casement valge vanutus, viimistletud 100% naturaalse Mesilasvahaga. Mõõdud 22,5 cm x 17,5 cm. Hind 12 €. Võimalik kinnitada nii seinale kui kasutada laual!

Koopia

Abstraktne seinapilt kohrutatud pärlmutter ornamendiga. Pildiraamvärvitud Bedfordiga ja viimistletud hõbedase kuldamis pastaga. Mõõdud 23,5 cm x 19 cm. Hind 12 €. Võimalik kinnitada nii seinale kui kasutada laual! MÜÜDUD!

Wall art silver. (2)

Mereteemaline mänuasjakast Vaalake ja pikkusemõõtja Täheke. Valminud hoole ja armastusega Tones for Tots lastetoa värvidega Little Whale ja Little Star. Mänguasjakasti põhjas peidab end väike kuid südamlik sõnum pere pisemale. Mõlemal pool kasti on kohrutatud Vaalake (sinine ja valge). Mänguasjakast on taaskasutatud ja pikkusemõõtja valminud 100% käsitööna. Vaalakese pääse uude koju 21 € ja Tähekese pääse 17 €. MÜÜDUD!

Mänguasjakast & pikkusemõõtja

Mänguasjakast Vaalake

Mänguasjakast

Mänguasjakast.

 

Veinikapp/riiul Paris

Uuendatud Fusion Ash & Bedfordiga, vanutatud ja lisatud antiikset “mustust”. Sahtlis kaks lillelist nurga ornamenti. Veinikapp on töödeldud 100% naturaalse mesilasvahaga. Mahutab Sinu parimad 6 veini ning lemmik lugemisvara ideaalselt!

Mõõdud: 54 cm x 38 cm x h 49 cm.

 

Veinikapp.kollaaz

Veiniriiulkapp

Kingituseks uuendatud leivakast ja pildiraamist meisterdatud meelespea kriiditahvel. Leivakast värvitud Fusion Casementiga, külgedel pärlmutter kõrgendatud ornament, lisatud hõbedast “mustust” ja detailid rõhutatud tooniva hõbedaga.

Ennejapärast.kollaaz Kriiditahvel.kollaaqz Köök.2 Leivakast kollaaz Leivakast Seinapilt.tahvel tehtud

Taaskasutus projekt vanadest toolidest uued!

Taaskasutatud kroomitud jalgadega ja nahast istumisalusega söögilaua toolid. Toonid Ash ja lumivalge Casement.

Kuidas odava välimusega toolid uue ilme said loe siit!

13692679_594415884072787_7617125505798411076_n 13769400_594415814072794_6257814609343297035_n

Pärlmutter fresko magamistoa sisustuse uuendus

Uuendatud sekretärkapp, peegel, öölamp, pildiraam, punutud korvike. Kasutatud Champlain valget, Matthew Mead Studio Metallics Pärli, 3D Pärlmutter Pastat, Antiikset Glasuuri ja Fusion Frescot!

Sekretärkapi uuendus on kirja saanud ka samm-sammulise juhendina blogis!

sekretarkapp uuendatud-sekretarkapp varvitud-sekretarkapp oolamp-vavitud

Taastatud rustikaalne antiik kummut

Üle 100 aasta vanune taastatud ja minimalistlikult redisainitud kummut. Tööpind ja sahtlid algupärased, värskendatud meie 100% naturaalse Mesilasvahaga. Kummut on saanud endale “uued” Fresko ja Ash tooniga värvitud käepidemed ning Markoko stiilis trellid sahtli külgedele. Kummuti kehaosa on värvitud Ash tooni, vanutatud ning viimistletud Mesilasvahaga. Rustikaalselt ehe ent siiski sobiv ka modernsesse interjööri.

Antiikse kummuti taastamise kohta loe lähemalt ka meie blogist!

antiikne-kapp-1-of-1 antiikne-kapp-lahivaade-1-of-1 antiikne-kapp-ornamendid-sahtlil-1-of-1

antiikne-kapp-ornamendid-1-of-1

Nõukogudeaegsete magamistoa kappide uuendus

Tellimustööna redisainitud nõukogudeaegsed magamistoa öökapid. Värvitud Fusion Fresko & Champlainiga kehaosa, sahtli paneelid Matthew Mead Studio Metallics Pärl värviga. Kapinupud originaalid, töödeldud läbipaistva Tough Coat´iga vastupidavuse andmiseks. Kappidel 3D pärlmutter pastaga ja sahtlites värviga ornamendid. Lisaks kasutatud naturaalset Mesilasvaha.

värvitud kapp värvitud öökapp värvitud öökapid värvitud öökapid 14425506_623585157822526_1390157132923672271_o värvitud öökapid

Elegantselt valge värviuuendus

See kaunis 50.ndate Belgiast pärinev kummut on redisainitud minimalistlikul foonil. Eesmärgiks säilitada ja tuua esile tollele ajastule omaseid detaile ja nikerdusi. Kummut on värvitud meie Casement valgega ja töödeldud üle naturaalse Kanepiõliga. Käepidemed on saanud värvi värskenduse Tinting Kit pronks värviga. Liistukestesse ja ornamentidesse on lisatud antiikse pastaga pisut “mustust”.

Kuidas mööblit valgeks värvida? Loe siit!

valgeks-varvitud-kummut-4-1-of-1 valgeks-varvitud-kummut-5-1-of-1 valgeks-varvitud-kummut-6-1-of-1 valgeks-varvitud-kummut-6-1-of-1 valgeks-varvitud-kummut-2-1-of-1

Minimalistlik ent antiikne riidekapp

See kaunis 50.ndate Belgiast pärinev suur riidekapp on saanud endale uue valge disaini, raudvara värskenduse ja veidi antiikset iseloomu! Peagi ka blogis kõigest täpsemalt, kuidas üks aegade suurim värviuuenduse projekt teoks sai…

Suure riidekapi värviuuendusest loe siit!

riidekapp-seest-1-of-1 riidekapp-sahtlid-1-of-1 riidekapp-otse-1-of-1 riidekapp-lukusudamik-1-of-1 riidekapp-lahivaade-1-of-1 riidekapp-1-of-1 riidekapp-kulg-1-of-1    riidekapp-ulevalt-1-of-1

 Tee ise:Triibulised Serveerimislauad

Mugavad ja käepärased serveerimislauad on valminud männipuidust mööbliplaadist, mida kaunistavad ökoloogiliste Fusion mineraalvärvidega loodud triibud.Laudadel on all pikisuunas jalad ja mõlemal pool küljel käepidemed. Tegemist on toidu serveerimiseks täiesti ohutult loodud serveerimislauakestega, mis loovad sobiva meeleolu nii üksi lemmik teleseriaali kohvitasikesega nautides kui ka verandal snäkkidega sõpru kostitades. Kindel pilgupüüdja, mis lubab sul söögi-ja elutoa vahelt nõudega jooksmise asemel kvaliteetaega veeta!

Loe lähemalt Kodukiri novembrikuu numbrist!

serveerimisalus-4-1-of-1 serveerimisalus-5-1-of-1 serveerimisalus-6-1-of-1

Täispuidust riidestange lastele.

Värvitud Fusion mineraalvärvidega ja freskoga, Viimistletud pärlmutter metallik värviga ja lisatud antiiksust Ash (söehalli) glasuuriga.

riidestange-2 riidestange-3 riidestange-4

Romantiliselt lumivalge tooli-laua komplekt

Värviuuenduse on saanud serveerimislaud ja vana tekstiilkattega tool. Laud ja tool on saanud kahe värvi vanutuse pronksikarva metallikuga ja lumivalge Casmentiga. Tekstiilosa värvitud Bedford beežiga, käsitsi värvitud kirjad lumivalge ja pronksiga.

parast-3 parast-4 parast-5 parast-6 parast-7 parast-9

Nõukogudeaegsete sektsioonkappide taastamine

Tellimustööna valminud nõukogudeaegsed polüesterlakiga sektsioonkapid on saanud uue modernsema kuue. Värvitud Coal Black´i ja söehalli Ash´iga. Kapid on saanud uued kõrgläikega mööblinupud. Viimistletud Kanepiõliga. Töökäik peagi blogis!

mustad-kapid mustad-kapid-3 mustad-kapid-5

Minimalistlik ent rustikaalne seinariiul

Seinariiuli Tee Ise õpetuse leiad siit!

valmis-4 valmis-3 valmis-1

1950.ndate Belgiast pärineva Telefonipingi värviuuendus

Elegantne voolujooneline telefonipink on saanud uue minimalistlikult valge ent rustikaalse viimistluse. Kasutatud Casement valget, Piimavärvi Peitsi Sherwood Brown, Mesilasvaha ja Maroko Trellid šablooni. Eseme vanusele omaselt on lisatud Antiikset Glasuuri, et luua detailidesse ehedat mustust.

Väikese koridori värviuuenduse käigus valminud mööbel & sisustus

Värviuuendusest saad lähemalt lugeda siit!

  

Vana vitriinkapi modernistlik värviuuendus

 Uuendame söögitoa sisustuse 1 päevaga

Anname kasutatud lauale uue välimuse mineraalvärvide ja kanepiõliga

Laua uuendmine ettevalmistusest-viimistluseni videos

Kolmiklaudade värskendamine elegantse süsimustaga

Miniset´i värviuuendus

Esimene Sõbralt Sõbrale kaupluste näidisprojekt

Vana öökapikese tagasihoidlik värviuuendus

Männipuidust mööbli värvimine ja vasekarva aktsendi lisamine

Kasuatud mööbli uus elu

Anname tumedale mööblile uue valge mustrilise kuue

Valge geomeetriline unistus- video

Modernne sügav sinine ja kuld- alati kindla peale minek!

Värviuuendusest saad lugeda Virumaa Teatajast

Metallist voodi helge ent rustikaalne värviuuendus

Kuidas värvida metallist mööblit?

Lastetoa mööbli uuenduse projekt I osa

Riidekapi, kummut-kapi ja nahast diivani värviuuendus

Vanaroosa unistus

Männipuidust lastetoa mööbli uues vintage stiilis võimalus

Vana tool, uus võimalus

Katsetasime uut looduslikku mööblivärvi ja eksperimenteerisime tekstiilist istumisosa dekupaaž tehnikas kaunistamisega 🙂

Video tegevuskäigust leiad meie kodulehe videokanalist või youtube śt.

Piimavärvide katsetused lakitud taburetil & täispuidust kirstul

Vana tabureti värskenduskuur

Nii kehvakeses seisukorras mööblieset ei ole kaua-kaua minu pintsli alla sattunud ent just sellised projektid pakuvad isetegijale nii väljakutseid kui ka “päästmise” rõõmu  Tegevuskäik lühidalt puhastamine, pahteldamine, lihvimine, piimavärv, dekupaaž & viimistluseks karnaubavaha värvitud pindadele ning Tough Coat istumisalusele 

Söögilaua värviuuendus valgest mustaks

Mööbli värskendamine ei eelda alati vana mööbli
värvimist ja vanaaegse viimistluse saavutamist. Dekoratiivse aaderdusega laud sai uue musta värvikuue selga ja figureerib nüüd söögitoas modernsemat laadi toolide ja sisustuselementidega. Töö tegi ära meie süsimust Coal Black 

Sahtliga laua valge värviuuendus

See lauake sai musta kuue asemel valge selga Raw Silk mineraalvärviga. Kerge vanutuse sahlipaneelile ja Kanepiõliga viimistletud tööpinna.