0

Koolitajast

Teivi Gabriel

Teivi on redisainimise ja loovkoolitustega tegeleva ettevõtte Retro Stuudio looja ning tegevjuht, kes on loometööga erinevates valdkondades tegelenud juba kooliaegadest saati. Teivi on lõpetanud Tallinna Ülikooli haridusteaduste valdkonna andragoogika eriala ning omandanud laiapõhjalise täiendhariduse majandusalal Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis. Hetkel omandab Teivi Eesti Maaülikooli magistriõppes Sotsiaalteaduste Instituudis ettevõtlus ja ökonoomika eriala. Täiendanud ennast veel loometöö turunduse, fotograafia ja IT-valdkonnas. Teivi on Kanada tunnustatud värvitootmise ettevõtte Homestead House Co sertifitseeritud värvikoolitaja, Fusion™ brändi toodete esindaja Eestis.

Igapäevatöös tegeleb ta aktiivselt mööbli-ja sisustusesemete redisainimisega ja blogimisega, et olla valdkonnas tuntud nii praktiku kui teoreetikuna. Koolituste läbiviimisel kasutab Teivi varasemas elus omandatud näitekunsti ja andragoogika  põhitõdesid, kaasates inimesi aktiivsesse tegevusse, leides igaühele sobiva õppimisviisi. Koolituste fookuses on loovmeetodite kasutamine, avatud suhtlusega usalduslik õpiruum, mida on vürtsitatud hea huumorimeelega! Isetegemine on lõbus ja tõesti igaüks saab hakkama!

Mõned read loovkoolitusel osalejatelt endilt:

„Jäin väga rahule! Nii põnev maailm, mida avastada! Mulle meeldis väga koolitaja korrektsus ja konkreetsus.“

„Väga hästi organiseeritud. Intensiivne ning valmisid toredad ja ilusad asjad. Olen väga rahul.“

„Väga rahul olen! Sellise koolitusega ja koolitajaga tekib HUVI!“

Enne ettevõtlusega alustamist on Teivi töötanud müügisekretärina koolitusettevõttes, pangas, kutsehariduskoolis koolitajana ja avalikus sektoris projektijuhina. Mööbli (re)disainimisega on Teivi tegelenud tänaseks pea kolm aastat. Toetab igati taaskasutuslike ideid ja usub, et iga vana ese on väärt uut võimalust! Oma natuurilt on Teivi ehe loomeinimene, hindab kodumaist disaini ja käsitööd! Tuntud aktiivse isetegemise ja taaskasutuse populariseerijana.