0

Fusion Mineral Paint

Fusioni™ värvid on ainukesed omalaadsed kogu turul!

Fusioni™ mööblivärvid nõuavad minimaalset pinna ettevalmistust, värvi on kerge peale kanda ning lõppviimistlus on enneolematult sile ja matt. Uskumatu kuid Fusioniga™ värvitud pind ei vaja lõppviimiFusion Mineral Painttluskihti, vahatamist, lakkimist ega ka edasist hooldust.

Fusion™ Mineral Paint on ainuke erakordse värvi, kattuvuse ja kestvusega mööblivärv nobedatele isetegijatele. Erinevalt konkurentidest, on Fusion™ Mineral Paint mööblivärvid valmistatud hoolikalt valitud komponentidest (100% akrüülvaik)- Fusion™ on loodud ainult parimateks tulemusteks .

Miks Fusion™ on parim värv turul:

Värvid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC);

Minimaalne pinna ettevalmistus;

Värvi suurepärane voolavus minimaalsete pintslitõmmetega;

Erakordne kattuvus ja värvi vastupidavus;

Enneolematult sile matt tulemus;

Värvitud pind ei vaja lisa viimistlust.

Fusion™ värvid ei ole toksilised, on pliivabad, peaaegu lõhnatud, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC), ammooniumit ega formaldefüüdi.

Retro Stuudio värvikoolituste jaoks oleme valinud välja parimad võimalikud värvid isetegemise huvilistele, et kogu mööbli uuendamise protsess oleks nauditav ja loomulikult tervisele ohutu!

Kui Sa oled aga iseseisev ja hakkaja värvimeister siis tõenäoliselt parimad dekoratiivvärvid turul leiad meie edasimüüjate juurest 🙂

Fusion™ mineraalvärvide edasimüüjad Eestis leiate siit lingilt!

Palju ägedaid nõuandeid ja soovitusi mööbli uuendamiseks saad esimesena ka meie uudiskirjalistiga ühinedes!