0
In Fusion™ Mineraalvärv

Fusion™ Fresko

Me oleme tohutult põnevil, et saame Teile tutvustada meie uusimat toodet- Freskot! Seda on väga lihtne kasutada saavutamaks erinevaid viimislusi: “Rannaäärne” viimistlus, mis meenutab laineharja poolt rannikule uhutud liiva mustrit, “Kriidist” matti ja kulunud viimistlust & “Euroopa” antiikset kraklee viimistlust. Fresko on 100% naturaalne ja ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC-d).

fresco-image-1

Fresko väikesese pakikesega saad ühe 500 ml värviga “Rannaäärset” või “Euroopa” kraklee tekstuurset viimistlust. Kui soovid aga “Kriidist” matti ja kulunud viimistlust, piisab Sulle ühest Fresko väikesest pakist kuni viie 500 ml värvi kokku segamiseks. Piisavalt, et värvida see üüratult suur garderoobkapp, mida näed üleval pildil!

fresco-image-2

Olenevalt sellest, kuidas Freskot kokku segad ja pinnale kannad, saavutad Sa erinevaid viimistlusi. Vali endale sobiv stiil ja leia juhised…

“Euroopa” antiikne kraklee viimistlus

Sega 1 osa Freskot 2 osaga Fusion Mineral Paint värviga.

Kanna paks (2-3 mm) kiht värvi ja Fresko segu värvitavale pinnale. Lase seista umbes 10-20 minutit. Püüa pintsliga harjates kaotada pinnalt suuremad tükid. Mida rohkem on pinnal tekstuuri, seda suuremad praod pinnale tekivad. Sooja ja päikesevalguse käes suureneb pinnal kraklee efekt.

kraklee viimistlus

“Kriidine” matt ja sile viimistlus 

Sega 1 osa Freskot 8 osale Fusion Mineral Paint värvile.

1 Väike Pakike Freskot võrdub 5 500ml värvi saavutamaks “Kriidist” matti viimistlust.

Kanna segu pinnale pintsliga erinevates suundades pintsliga tõmmates, et näidata käsitsi värvimise “looke”. Kui tekivad pinnale kõrgemad kohad/tükid harja need laiali pintsliga. Kasutades Freskoga kaasas olevat kulbikest vajad 4 kulbitäit ühe 500 ml värvi kokku segamiseks. Lisa soovi korral rohkem või vähem Freskot olenevalt, millist viimistlust soovid saavutada.

Kriidine matt viimistlus

“Rannaäärne” uhutud viimistlus

Sega 1 osa Freskot 2 osale Fusion Mineral Paint värvile.

Kanna segu värvimiseks ettevalmistatud pinnale. Lase sel seista 10-20 minutit, eemalda pintsliga laiali harjates kõik kõrgemad kohad ja tükikesed. Lase täielikult kuivada, seejärel jätka teise värviga kihtide vahel. Pealisvärvile ei ole tarvis Freskot lisada.

Lõpeta viimistlus märglihvimisega, et tuua esile erinevad värvikihid ja tekstuur! Parima tulemuse saavutamiseks kasuta 220 karedusega lihvimise käsna/ liivapaberit. Antiiksuse lisamiseks kasuta meie Antiquing Glaze, et rikastada ja tuua esile neid vanaaegseid detaile pinnal.

Rannaäärne viimistlus

Freskoga värvimine on tõeliselt lihtne, ohutu ja lõbus! Kasuta ära Fresko lõputuid võimalusi ning loo ise antiikseid tekstuure erinevate Fusion Mineral Paint värvidega. See on tõeliselt kreatiivne toode, mis võimaldab ka paksema konsistentsiga värvide austajatel oma lemmik viimistlusi nüüd Fusion värvidega luua!

Fusion Fresko jõuab Eestis müüki enne 20.septembrit!

Fusion-Fresco-1

Fusion.Fresko.sSkuup

Fusion-Fresco-2

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply